Специални предложения
CONTAINEX - Мениджър обслужване клиенти

Мениджър обслужване клиенти

Организационен талант

С помощта на контейнери ние създаваме оптималните пространствени решения за многостранни клиентски изисквания. Именно оптималните решения изискват от нашите мениджъри по обслужване на клиентите да бъдат истински организационни професионалисти.

При изпълнение на тази функция Вие сте свързващото звено между отдел продажби и производството и съответно сте отговорни за безпроблемното осъществяване на проектите От изготвянето на плана до неговата изцялостна реализация

Вашите задачи:

  • Започвайки с изготвянето на оферти до осъществяването на договорените поръчки
  • Вие работите в тясно сътрудничество с Вашия мениджър продажби
  • Вие работите и по тръжна документация
  • Вие сте свързващото и организационно звено между отделите снабдяване, производство и логистика
  • Координирате монтажни екипи и доставки при по-големи проекти или контейнерни конфигурации
  • В постоянен контакт сте с важни клиенти и Key-Accounts
play
True

Isabel c., Customer Service Managerin:
Зад доволните клиенти стоят усилия и труд от наша страна: Аз Ви придружавам през целия процес на закупуване, от първоначалния контакт, през изготвянето на офертите и фиксирането на поръчката, до следпродажбеното обслужване Намирам за чудесна възможността да работя в интернационален екип и така да използвам познанията ми по чужди езици. Да научавам нови неща всеки ден ми доставя удоволствие.

^ - Top
Logo - GREEN technology
Вашите предимства
  • Над 30 години опит
  • Лична консултация на място
  • Бърза доставка
  • Безброй възможности за комбинации
  • Собствен монтажен екип на място
CONTAINEX - Logo Пространство веднага

Тази интернет страница използва бисквитки, за да може да Ви гарантира възможно най-добър потребителски опит. Чрез използването на интернет страницата Вие се съгласявате със запаметяването на бисквитки. Допълнителна информация ще намерите тук: Условия за ползване