Специални предложения
CONTAINEX - Мениджър техника

Мениджър техника

Уравновесените успяватт

Нашите мениджъри в отдел техника са убедени реалисти. В края на краищата те трябва да осъществят приложението на фантастични идеи в също така фантастични, но реални пространствени решения.

В рамките на тази позиция комбинирате длъжностите на AutoCAD чертожник, специалист в закупуването и разработването и развитието на нови продукти. Целта е нашите продукти да изглеждат перфектни не само на теория, а да бъдат реализирани по подобен начин.

Вашите задачи:

  • Вие обработвате технически запитвания, съветвате се относно тяхното съдържание и архивирате
  • Вие сте отговорни за техническата консултация
  • Вие координирате монтажни дейности (избор, прегледи, поддръжка)
  • Вие съблюдавате развитието на продуктите и реализацията им в нашите заводи
  • Вие проектирате и обработвате технически чертежи, 3D- модели, инструкции за монтаж и гаранционно обслужване и много повече

Luka P., Produktentwickler:
Харесват ми разнообразните задачи в една интернационална компания Нашите продукционни центрове са разпръснати в цяла Европа. Това означава нови и предизвикателни комуникационни задачи всеки ден. Човек се запознава с различни характери и култури. Нашият продукт убеждава много хора по света, защото постоянно усъвършенстваме и подобряваме приложението му.

Domenic H., CAD-Zeichner:
За мен комуникацията с моите колеги в работата е важна. Аз планирам контейнери, това предпоставя точност и способност за отразяване на пространства. В постоянен контакт съм с нашите специалисти по продажби. Изискванията на нашите клеинти са разнообразни, затова моята задача определено е многостранна и предизвикателна. Особено ме радва да разрешавам поставените задачи в отбор от специалисти, компетентни в своята област.

^ - Top
Logo - GREEN technology
Вашите предимства
  • Над 30 години опит
  • Лична консултация на място
  • Бърза доставка
  • Безброй възможности за комбинации
  • Собствен монтажен екип на място
CONTAINEX - Logo Пространство веднага

Тази интернет страница използва бисквитки, за да може да Ви гарантира възможно най-добър потребителски опит. Чрез използването на интернет страницата Вие се съгласявате със запаметяването на бисквитки. Допълнителна информация ще намерите тук: Условия за ползване